Connect with us

aktuality

Vážná nehoda mezi Poličnou a Brankami, zasahovali hasiči

Ondřej Filák

Publikováno

Silnici mezi Poličnou a Brankami uzavřela nehoda tří aut. Na místě zasahovali hasiči i záchranáři, kteří ošetřili zraněné. Provoz byl několik hodin omezen a situaci řešila policie.




Na silnici nedaleko Valašského Meziříčí došlo k dopravní nehodě, při níž se střetla tři osobní vozidla. Incident se odehrál na úseku mezi obcemi Poličná a Branky a vyžádal si zásah všech složek integrovaného záchranného systému.

Na místo byli vysláni profesionální hasiči z Valašského Meziříčí, kteří po příjezdu okamžitě zajistili prostor nehody a postarali se o bezpečnost. Současně spolupracovali se zdravotnickými záchranáři, kteří se věnovali ošetření zraněných osob. Celkem tři lidé utrpěli zranění a museli být převezeni k dalšímu vyšetření.

Hasiči následně provedli nezbytná opatření, aby zabránili vzniku požáru. Odpojili akumulátory havarovaných vozidel a uniklé kapaliny z vozovky zasypali sorbentem, aby nedošlo k dalšímu ohrožení provozu.

Kvůli zásahu složek a vyšetřování byla komunikace po určitou dobu zcela uzavřena. Řidiči tak museli počítat s komplikacemi a volit objízdné trasy. Po zdokumentování nehody ze strany policie následovalo odstranění následků kolize, včetně odtahu poškozených vozidel.

Na závěr hasiči provedli úklid vozovky, aby mohla být silnice znovu bezpečně otevřena pro provoz. Celá událost tak na několik hodin výrazně ovlivnila dopravu v dané oblasti.

Zdroj obsahu
  • boxíky


Komentáře



HLAVNÍ UDÁLOSTI

NEJČSTENĚJŠÍ