aktuality
Napjatý zásah v Rožnově, muž se zabarikádoval v bytě
Napjatá situace v Rožnově pod Radhoštěm zaměstnala policisty i záchranáře. Muž se uzamkl v bytě a hrozil, že si ublíží. Zásah skončil bez zranění a s jeho předáním lékařům.
Klidný večer v Rožnově pod Radhoštěm narušil zásah policie a dalších složek integrovaného záchranného systému, které vyjížděly do ulice Valašská. Důvodem byla situace v jednom z bytů, kde se nacházel muž, jenž podle dostupných informací vyhrožoval, že si ublíží.
Na místo dorazily hlídky policie společně se záchranáři, kteří byli připraveni okamžitě zasáhnout. Muž se nacházel v uzamčeném bytě, což situaci komplikovalo a vyžadovalo citlivý přístup. Policisté proto nejprve zvolili postup, který měl zabránit eskalaci napětí a zároveň zajistit bezpečí všech zúčastněných.
Po vstupu do bytu se policistům podařilo s mužem navázat kontakt a situaci uklidnit. „Po vstupu do bytu policisté navázali kontakt s mužem, který byl v nezraněném stavu předán do lékařské péče. Akce se obešla bez zranění,“ uvedla policie na síti X.
Díky rychlé reakci a profesionálnímu přístupu zasahujících složek skončil celý zásah bez jakýchkoliv zranění. Muž byl následně předán zdravotníkům, kteří se o něj postarali a zajistili mu potřebnou péči.
Případ nyní zůstává v šetření policie, která se bude zabývat jeho okolnostmi. Událost zároveň připomíná, jak důležitá je rychlá spolupráce složek IZS v krizových situacích, kdy jde o zdraví a život člověka.
Komentáře
-
aktuality před 1 týdnemPo útoku na rozhodčího padl trest. Klub zaplatí tisíce
-
aktuality před 2 dnyHasiči zachraňovali ženu z lanového centra ve Zlínské Zoo
-
aktuality před 4 dnyNoční pátrání u Hošťálkové skončilo šťastným nálezem
-
aktuality před 3 dnyVsetín hlásí velkou posilu. Přichází útočník Suchý


